Англійська мова в Одесі

Курси англійської мови в Одесі для малюків, школярів і дорослих.

Переваги навчання в IQ SCHOOL

Буде доданий не тільки відмінний результат, а і якісний сервіс! 

Команда

Ми ретельно відбираємо співробітників. У нас працюють тільки висококваліфіковані викладачі з великим досвідом

Програма

У навчальну програму включені основні аспекти вивчення іноземних мов: розмовна мова, аудіювання, граматика, читання, фонетика і лист.

Високий результат

Уроки англійської проводяться як в малих групах: 3-10 дітей, так і індивідуально. Це означає, що увагу викладача отримує кожен студент. 

Команда

Ми ретельно відбираємо співробітників. У нас працюють тільки висококваліфіковані викладачі з великим досвідом

Програма

У навчальну програму включені основні аспекти вивчення іноземних мов: розмовна мова, аудіювання, граматика, читання, фонетика і лист.

Високий результат

Уроки англійської проводяться як в малих групах: 3-10 дітей, так і індивідуально. Це означає, що увагу викладача отримує кожен студент.

Англійська мова для дітей та дорослих

Английский-для-взрослых

Англійська мова для підлітків та дорослих

На курсах Ви навчитеся впевнено і правильно використовувати англійську мову

Английский-для-школьников

Англійська мова для школярів

Ідеальний баланс між поясненням і закріпленням матеріалу

Английский-для-дошкольников

Англійська мова для дошкільнят

Заняття проводяться в ігровій формі

Английский-зно

Підготовка до ЗНО з англійської мови

Наша програма відповідає актуальною програмою підготовки до ЗНО з англійської мови.

Про нас

Ми школа успішного та інтелектуального розвитку.
IQ SCHOOL являє собою комплекс програм, спрямованих на розвиток інтелекту, творчості, емоцій, креативності дітей, а також курсів англійської мови для всієї сім’ї.

Плюси знання англійської мови

Успіх будь-якої справи залежить від мотивації

Знання англійської дозволить Вам заробляти більше

Ви навчитеся розуміти англійську на слух і вільно спілкуватися

Вивчення англійської мови підвищує рівень інтелекту

Англійська - це міжнародна мова. Ви зможете подорожувати

Форма зворотного зв'язку

Залиште заявку зараз і наш менеджер зв’яжеться з Вами 

0%
Оберіть напрямок
Оберіть філіал
Обов'язково
+
=

Курси англійської мови в Одесі

Реалії сучасного життя диктують необхідність володіння іноземними мовами. Універсальна мова для спілкування у всьому світі – англійська. Володіючи англійською мовою, ви зможете вільно подорожувати, заводити нові знайомства, здобувати освіту, знаходити ділових партнерів або роботу за кордоном, ви зможете дивитися безліч фільмів і телепередач мовою оригіналу. Знання іноземних мов відкриває багато можливостей.

Коли ж варто починати вивчення мови, щоб максимально швидко та легко її освоїти?

З перших днів життя
Коли дитина народжується в сім’ї білінгвів, вона легко освоює кілька мов. Такі знання є знаннями носія мови. На жаль, таких сімей замало. Якщо ж дитина народжується в сім’ї, де розмовляють однією мовою, то вона освоює лише рідну мову. Зрозуміло, що не існує жодних курсів для немовлят, а запрошувати до своєї сім’ї викладача, який з перших днів життя навчатиме з дитиною мову, ніхто не стане. Якщо ваша сім’я не відноситься до білінгв, але вивчати з дитиною мову хочеться почати ще з народження, то ми рекомендуємо співати дитині колискові пісні англійською мовою.

З 2-х років
Діти старше двох років вже охоче залучаються до ігор англійською мовою, із задоволенням танцюють під дитячі пісеньки та легко освоюють нові слова. Радимо починати вивчення мови саме з цього віку. Такі заняття проводяться у нашому центрі. Мама та дитина присутні на уроці разом, інформація подається у вигляді ігор. Таке навчання приносить позитивні емоції мамі та дитині й навчає максимально делікатно.

З 5 до 7 років діти бажають бути схожими на дорослих і чекають від них мотивації. Якщо урок проводиться в ігровій формі, дитині весело та цікаво, а ще є мотивація, то дитина буде навчатися охоче та із задоволенням. До вивчення мови можна додати заняття для дрібної моторики рук, що додатково розвиватиме мовлення, пам’ять та увагу. Багато фахівців сходяться на думці, що уроки англійської мови для дітей віком від 5 років є найпродуктивнішими, а вік оптимальним для початку навчання.

З 7 років та старше Діти шкільного віку мають достатні знання про навколишній світ, вони вже легко працюють у групі та виявляють високий рівень концентрації. Дані навички допомагають дітям засвоювати нові слова без будь-яких складнощів та дискомфорту. Великий словниковий запас рідної мови сприяє легкому запам’ятовуванню іноземних слів, а навички самоорганізації та високий рівень усвідомленості впливають ефективність навчання загалом.

Після 14 років У цьому віці дитина вже повинна мати хоча б мінімальні знання мови. Якщо таких знань немає, або вони недостатні, варто негайно почати вивчати мову, щоб надолужити втрачене. Знання іноземних мов у підлітковому віці може впливати на самооцінку та успішність у цілому. Подбайте про успішність та майбутнє вашої дитини – запишіть її на курси англійської мови в Одесі.

Курси англійської мови для дорослих та дітей

Не знаєте як і де почати вивчати англійську мову? Які курси вибрати? Звертайтеся в IQ SCHOOL. У нас тільки висококваліфіковані викладачі з великим досвідом. IQ SCHOOL – кращі курси англійської мови в Одесі для тих, хто цінує свій час і хоче отримати максимум результату за короткий термін.

У програму курсу вивчення англійської мови включені основні пункти: розмовна мова, аудіювання, граматика, читання, фонетика і лист. Вчити мову з нами легко і швидко! Наша школа англійської мови пропонує бюджетні ціни на навчання в групах.

Ми проводимо навчання для дітей від 3 років. Навчання проходить в групах до 8 осіб. Не секрет, що вивчення іноземних мов найбільш дієво в ранньому віці. Дитина дошкільного віку сприймає матеріал набагато краще, ніж школяр і здатний запам’ятовувати більше інформації, ніж дорослі. Психологи відзначають, що оптимальний вік для освоєння іноземної мови – від трьох до шести років. У тих, хто почав вивчення до семи років, не спостерігається мовного бар’єру, акценту і труднощів з граматикою.

Вивчати англійську з нуля для дорослих досить складно, у зв’язку з чим потрібно звертати особливу увагу на рівень викладання в школі, де ви плануєте розпочати своє навчання. Ми пропонуємо рівень підготовки від початківця до експерта. Уроки англійської проводяться як в малих групах: 3-10 осіб, так і індивідуально. Загальний курс навчання складається з 5 рівнів: A1: Beginner, ElementaryA2: Pre-Intermediate B1: Intermediate B2: Upper-intermediate C1: Advanced.

Заняття проводяться з використанням сучасних британський навчальних комплектів, що дозволяє учням повністю зануриться в мовне середовище. Ми розробили унікальні програми для вивчення англійської, завдяки яким ви зможете заговорити англійською дуже скоро. У нас навчання відбувається в приємній обстановці та під керівництвом досвідчених педагогів – то займатися стає удвічі цікавіше і простіше.

Якщо Ви шукаєте дійсно ефективні та недорогі мовні курси в Одесі, то ми будемо раді бачити Вас в наших філіях. Ласкаво просимо в наші мовні школи на Таїрова: пр. Небесної сотні 47 або вул. Академіка Корольова 120/2. Ми навчимо Вас правильно чути та розуміти англійську мову

Адреси філій в Одесі:
Email:

Створення сайту: SKY-IT

small_c_popup.png

Бажаєте дізнатись більше про школу?

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам