Курси для школярів в Одесі

Для всебічного і гармонійного розвитку дитини у нас представлений широкий спектр можливостей.

Переваги IQ SCHOOL

Команда

У нас працюють тільки кваліфіковані викладачі, психологи, логопеди та вихователі

Програма

Всі наші програми створені професіоналами з урахуванням вікових особливостей дитини

Доступні ціни

У нас ціни доступні, а гнучка система оплати занять підійде для будь-якого сімейного бюджету

Команда

У нас працюють тільки кваліфіковані викладачі, психологи, логопеди та вихователі

Програма

Всі наші програми створені професіоналами з урахуванням вікових особливостей дитини

Доступні ціни

У нас ціни доступні, а гнучка система оплати занять підійде для будь-якого сімейного бюджету

Курси для дітей 6 - 13 років в Одесі

курси в Одессе

Читалочка

Ваша дитина скоро йде в школу? Вона уже знає букви, але ніяк не почне читати? Або може вона вже школяр, але швидкість читання залишає бажати кращого?

Тоді курс «Читалочка» – це саме те, що Вам потрібно! Ми легко і швидко навчимо читати вашу дитину, а також у дитини поліпшиться швидкість читання і розуміння прочитаного. Курс створений на основі багаторічного досвіду навчання дітей читання і відмінних результатів наших учнів.

1 600 грн

курси в Одессе

Швидкочитання

Ми навчимо читати швидше, щоб діти могли пізнавати навколишній світ і краще все запам’ятовувати. Мета курсу збільшення швидкості читання «про себе»e 2-3 рази, поліпшення техніки читання вголос на 30% і більше, високий рівень розуміння прочитаного, поліпшення дикції і мовної артикуляції. на заняттях даються вправи і завдання на розвиток швидкості читання і розвиток обох півкуль головного мозку.

Тривалість курсу – 4 місяці,

2 рази в тиждень по 50 хв.

1 600 грн

Kursy-matematiki

Математика

Математика – наука, яка заснована на вирішенні різних завдань. Ми навчимо вирішувати завдання з математики. Ця наука займається вивченням чисел, структур, перетворень і пространств Цей предмет є одним з базових предметів шкільної програми. Ми навчимо сприймати цю науку не як щось складне, а як захоплююче та нескладне заняття.

від 1 600 грн

Spidkubing-v-Odesse

Спідкубінг

Діти постійно тренують завдання на просторове мислення, демонструють вищі математичні та логічні здібності. Ми навчаємо базовий алгоритм найпростішої моделі кубика Рубіка. Ми безперервно оцінюємо швидкість збірки та поступово збільшуємо її. Після чого переходимо до роботи з більш складними алгоритмами та іншими різновидами кубика.

НЕМАЄ НАБОРУ

Психолог

Дитячий психолог

Дитячий / сімейний психолог допоможе визначити особливості характеру Вашої дитини,  запропонує стратегію поведінки і дасть рекомендації для уникнення конфліктів при спілкуванні з однолітками або в сім’ї. Психолог навчить вашу дитину не тільки розуміти себе, свої бажання та думки, але й навчить правильно висловлювати іх.

Коли ви звертаєтеся до фахівця, ви дізнаєтеся слабкі та сильні сторони дитини, його поточний стан. Таким чином Ви зможете контролювати ситуацію та не допустити посилення дитячих проблем.

700 грн/сеанс

тренинг в Одессе

Каліграфія

Вправи з кожним елементом або буквою повторюються до стану легкості, до повної перемоги. Щоб дитина швидко зрозуміла, як треба писати елемент або букву, в прописи включені чіткі мовні формули, які промовляють викладач і дитина під час написання кожного елемента або букви. Після закінчення курсу у дитини формується гарний почерк, висока швидкість написання, правильно поставлена ​​рука до листа, хороша постава.

Тривалість курсу – 4 міс.

(2 рази на тиждень по 50 хв) – для дітей 7- 11 років

1 600 грн 

тренинг в Одессе

Тренінг "Конструктор успіху"

Цей курс допоможе зробити Вашу дитину впевненою та успішною. Комплексний підхід до створення впевненої та успішної особистості. Ваша дитина покаже ефективні результати, повірить в свої сили і можливості; створить ціннісний образ себе; навчиться ставити цілі і досягати їх; освоїть нові стратегії поведінки. У нас гнучкий розклад занять. Допоможемо підібрати зручний для Вас час.

НЕМАЄ НАБОРУ

приватна школа в Одесі

Англійська для школярів

IQ SCHOOL – ефективні курси, у нас є групи будь-якого рівня підготовки (з нуля до просунутого володіння). Ми підберемо групу для будь-якої вікової категорії. У нас є індивідуальне навчання та навчання в групах. Регулярно проводяться безкоштовні пробні уроки для охочих навчатися. Не втрачайте час, починайте вивчати вже сьогодні. Приводьте дитину до нас, зробіть внесок в його (її) майбутнє, внесок в успішну кар’єру і щасливе майбутнє.

від 1 600 грн

Форма зворотного зв'язку

Залиште заявку зараз і наш менеджер зв’яжеться з Вами

0%
Оберіть напрямок
Оберіть філіал
Обов'язково
+
=
Адреси філій в Одесі:
Email:

Створення сайту: SKY-IT

small_c_popup.png

Бажаєте дізнатись більше про школу?

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам