Дистанційне навчання в IQ SCHOOL

Подготовка к ЗНО по английскому языку

Зараз онлайн-навчання стає все більш актуальним.

Онлайн-класи дуже популярні, завдяки своїй практичності (практичному характеру), тому що онлайн робота в класі дозволяє, не виходячи з дому, отримувати знання так само, якби Ви були присутні на звичайному уроці в класі.
Навчання відбувається на потужній онлайн-платформі. У кожного учня є доступ у свій особистий кабінет, що дозволяє при виборі певного способу навчання, вчитися у вільному графіку.

Структура уроку нічим не відрізняється від звичайного. Онлайн навчання відбувається за програмою НУШ. Проводяться контрольні роботи, зрізи знань, тестування та перевірки на засвоєння матеріалу. Після закінчення онлайн-школи Ви отримуєте документ про освіту державного зразка.

На Ваш вибір є 3 способи навчання дистанційно: екстернат, онлайн-клас та пакет “Слухач”.

Екстернат – це зручний варіант, для сімейного навчання. Програма побудована так, що ви самостійно освоюєте її, що дозволяє Вам екстерном здати проміжні та підсумкові результати. Завдяки такій програмі Ви можете пройти 2 класи за рік. Можна навчатись з 1 по 9 клас. Екстерн має право брати участь в олімпіадах та конкурсах.
Дані онлайн уроки, відмінно підходять для тих дітей, батьки яких вирішили навчати вдома самостійно, хто навчається в альтернативній школі або обрали навчання в домашніх міні класах з особистим викладачем, кому не зручно вчитися у звичайній школі, кому набридло ходити туди щодня, тих, кого не влаштовує навчання у найближчих школах від дому. Можна подорожувати та навчатися у будь-якій точці світу.
Якщо Вас зацікавив такий варіант, можна вже зараз оформити заявку на навчання.

Онлайн-клас – це зручно та доступно. Ми створюємо ідеальне середовище для активного та ефективного освітнього процесу. Наші учні можуть безперешкодно взаємодіяти з викладачами, отримуючи своєчасну оцінку своєї роботи.
.
Для 1-4 класів навчання проводиться за такими предметами: читання, письмо, математика, англійська мова та додатковий урок.
Заняття проходять 5 днів на тиждень, 3 уроки щодня по 30 хвилин, у групі до 12 осіб. Повноцінна підготовка до ДПА без репетиторів.

Для 5-9 класів надається доступ до навчальних матеріалів на потужній онлайн-платформі 24/7. До програми входить: 10 живих уроків на тиждень, 5 годин англійської мови на тиждень. Урок триває 45 хвилин у групах до 12 дітей. По закінченню Ви отримуєте документ про освіту державного зразка. Результати та повний звіт про успіхи учня надається.
Якщо Вас зацікавив такий варіант, можна вже зараз оформити заявку на навчання.


Слухач – це спеціальна пропозиція для тих, хто готовий самостійно вивчати і освоювати матеріал, для тих, яким необхідне навчання в особистому графіку та у свій зручний час, хто живе за кордоном, але хоче вчитися на батьківщині, хто хоче повернутися і продовжити навчання у своїй країні, або хто хоче отримати документ про освіту державного зразка.
У цей пакет входить супровід куратора. У кожного учня є свій особистий онлайн-кабінет, в якому відкритий доступ до відео, тексту, завдань та тестів. До програми входить поглиблене вивчення англійської мови. Двічі на рік, проходить оцінювання знань учня, з дисциплін згідно з державними стандартами. По закінченню Ви отримуєте документ про освіту державного зразка.
Якщо Вас зацікавив такий варіант, можна вже зараз оформити заявку на навчання.

Вже більше ніж 9 років ми допомагаємо дітям отримувати нові знання. Легко, зрозуміло, цікаво та доступно проходять наші уроки. Щомісяця, батьки, понад 400 дітей не перестають радіти їх новим досягненням.
Вчитися – це просто. Потрібно тільки показати дитині, що це цікаво і корисно.
Найголовніше – це вибрати відповідний для Вас формат навчання.

 

small_c_popup.png

У нас є пропозиція для Вас

Пропонуємо 2 пробних заняття на будь-який напрямок за 100 грн

0%
Обов'язково
small_c_popup.png

Вже йдете? Зачекайте!
У нас є пропозиція для Вас

Пропонуємо 2 пробних заняття на будь-який напрямок за 100 грн

0%
Обов'язково