Еnglish speaking club

Розмовний клуб з носієм мови 

Еnglish speaking club

У нас відкрився розмовний клуб англійської мови!
Що таке англійський клуб (Еnglish speaking club) з носієм мови?

Розмовний клуб – це місце де збираються люди, щоб отримати практику спілкування англійською мовою, вдосконалити вимову і цікаво провести час.

На таких заняттях Ви в першу чергу працюєте над навичкою говоріння і вимови (speaking). Ви займаєтеся аудіюванням (listening), намагаєтеся зрозуміти розмовну мову різних людей. З менш помітного – ви доповнюєте словниковий запас (vocabulary), вивчаючи тематичну лексику в живому спілкуванні.

Невимушена обстановка розмовного клубу сприяє природному живому спілкуванню англійською мовою і допомагає в максимально стислі терміни подолати мовний бар’єр. Заняття в розмовному клубі допоможуть Вам: позбутися від невпевненості в спілкуванні, навчитися не тільки говорити, а й думати англійською мовою.

У Вас є чудова можливість підтримувати свою англійську на високому рівні. Погодьтеся, що будь-які знання, а особливо володіння іноземними мовами вимагає постійної практики. Відвідайте наш англійський розмовний клуб з носієм і Ви зможете не тільки практикувати свою англійську, а й познайомитися з цікавими людьми і просто добре і весело провести час.

У нас Ви зможете вивчати англійську мову комплексно. Ми пропонуємо групові заняття і розмовний клуб для закріплення матеріалу 

small_c_popup.png

У нас є пропозиція для Вас

Пропонуємо 2 пробних заняття на будь-який напрямок за 100 грн

0%
Обов'язково
small_c_popup.png

Вже йдете? Зачекайте!
У нас є пропозиція для Вас

Пропонуємо 2 пробних заняття на будь-який напрямок за 100 грн

0%
Обов'язково