Старт курсу ментальної арифметикив IQ SCHOOL

     Розв’язання складних арифметичних завдань в умі швидше за калькулятор? Хіба таке можливо?

    Можливо! Для здобуття таких навичок потрібно освоїти курс ментальної арифметики. Далі розповімо про те, що таке ментальна математика, і які лічильні пристрої використовуються для навчання швидкому рахунку.

     Абакус – це лічильна дошка для арифметичних обчислень. Такі дошки використовувалися ще до нашої ери у Китаї та Греції. Ця дошка відрізнялася від сучасних. У стародавній дошці для обчислень були зроблені поглиблення, у яких вставлялися лічильні камені. Перший аналог абакуса – соробан, були винайдені в Стародавньому Китаї, там вони називалися “суаньпань”.

     У сучасному світі абакус використовуються для вивчення ментальної арифметики. Ментальна арифметика – це навчання арифметичним обчисленням, заснована на усному рахунку та математичних обчисленнях в умі. Навчання ментальній арифметиці поділяється на кілька етапів. На першому етапі учні навчаються швидкому рахунку за допомогою абакусів, на наступних етапах слід перейти на ментальний рівень (на рахунок в умі, без використання будь-яких рахункових пристроїв). В результаті навчання діти напрацьовують навички складання, віднімання, множення, ділення великих чисел за лічені секунди.

    У якому віці слід починати відвідувати курси ментальної арифметики?

    Почати вивчати швидкий рахунок можна у будь-якому віці. Вченими було визначено, що найактивніший розвиток мозку у дитини відбувається у віці від чотирьох до чотирнадцяти років. У деяких випадках цей період триває до шістнадцяти років. Це і є оптимальний час вивчення ментальної арифметики.

 

    Навіщо дитині курси ментальної математики?

    Яким дітям рекомендовано відвідувати курси швидкого рахунку?

    Де знайти курси ментальної арифметики в Одесі?

    IQ SCHOOL набирає групи дітей різного віку для навчання швидкому рахунку в умі. Записатися на курси ментальної арифметики в Одесі ви зможете залишивши заявку на сайті або замовивши зворотний дзвінок.

Адреси філій в Одесі:
Email:

Створення сайту: SKY-IT

small_c_popup.png

Бажаєте дізнатись більше про школу?

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам