Математика - найкраще тренування для інтелекту

Чим корисна математика?

Математика відіграє велику роль в житті кожної людини, тому що без знання математичних основ в сучасному світі не обійтися. Вчені говорять, що ми вчимося математичним навичкам вже в перший рік свого життя. Наприклад, запам’ятовуємо певні кількісні групи, ще не знаючи цифр. Математика дозволяє навіть самим маленьким дітям розуміти закони навколишнього світу, розвиває у них не тільки аналітичне мислення, а й творче. Тому психологи рекомендують навчати дітей чисел і рахунку якомога раніше, так дитина покращує своє творче і просторове мислення і вчиться швидше приймати рішення.

На нашому курсі математики в Одесі ми прагнемо в першу чергу зацікавити дитину, щоб шкільний предмет не викликав нудьгу, а тим більше страх. Учитель математики допомагає в короткі терміни максимально розкрити потенціал дитини, що дає можливість уникнути багатьох стресів і навчитися мислити нестандартно і гнучко.

Наш повний курс математики навчить дитину:

Рішення задач - важливе місце в освіті

Протягом всього навчання дитині не раз доводиться стикатися з різними завданнями, тому рішення задач займає одне з найважливіших місць в освіті. Як показує практика, у учня, який добре засвоїв основні закономірності в рішенні задач в початковій школі, підвищується інтерес до математики в цілому, що благотворно впливає на його майбутні успіхи в цій науці. Навчивши дітей вирішувати завдання, ми не тільки надаємо істотний вплив на їх інтерес до предмету, але даємо поштовх розвитку мислення й мови.

На нашому курсі математики дитина навчиться вирішувати завдання правильно і без зусиль. Авторський курс дозволяє в цікавій і зрозумілій формі освоїти всі алгоритми вирішення задач з математики, відпрацювати їх на практиці і навчитися швидко справлятися з будь-яким завданням.

Ми навчимо дитину:

Таблиця множення - швидко і ефективно

Як показує практика, дітям складно запам’ятовувати інформацію, якщо її просто завчити. Це стосується і вивчення таблиці множення. Але ж без її знання дитині в цілому складно впоратися з математичною наукою – завдання починають вирішуватися з помилками, домашні завдання виконуються в стресі.

Наш курс математики в Одесі дозволяє швидко і без стресу вивчити таблицю множення. Використовувана нами методика спрощує процес запам’ятовування, так як для більшості прикладів ми наводимо певні закономірності і цікаві прийоми обчислення.