Приватний дитячий садок неповного дня IQ SCHOOL в Одесі (полуднівка)

Дошкільний вік – час активного вивчення навколишнього світу. Малюк робить нові відкриття, знайомиться із зовнішнім світом, у нього формується наочно – дієве та наочно – образне мислення. Можливість фізичного та інтелектуального розвитку – важливий елемент навчання у дитсадку. Значну роль розвитку кожної дитини грає вихователь у дитсадку. Вихователь – дуже важлива людина у житті кожного дошкільника.

Всі батьки шукають для своєї дитини сучасний дитячий садок, в якому діти будуть почуватися як вдома, а вихователі ставитимуться так само дбайливо як мама. У приватному дитячому садку неповного дня (міні-садку) IQ SCHOOL працюють дбайливі вихователі, які не лише дадуть дитині знання, а й організують комфортні умови для навчання. У приємній атмосфері дитині простіше буде адаптуватися до нового етапу її життя, знання будуть даватися легше, а настрій буде завжди добрим.

На нашій полуденці з дітьми проводяться різні розвиваючі та творчі заняття з курсу дошкільної підготовки (вивчаємо математику, читання, лист, малюємо, робимо аплікації, вивчаємо навколишній світ та багато іншого.)

Ми хочемо, щоб наші вихованці якомога раніше познайомилися з англійською мовою. Для цього ми організуємо різні ігрові заняття, в яких дитина зможе вивчати англійську мову без стресу та зусиль. 

Вивчення англійської в нашому дитячому садку відбувається в ігровій формі. Діти із задоволенням залучаються до ігор, легко отримують нові знання та показують високий результат такого навчання.

Чому навчаться діти відвідуючи дитячий садок неповного дня (полуденку) IQ SCHOOL?

Які існують плюси відвідування полуденки IQ SCHOOL?

Після проходження курсу полуденки (дитсадка неповного дня) дитина буде особистісно та інтелектуально готова до вступу до школи. Вона не просто буде готовою до школи, вона буде із задоволенням чекати цього часу. Для запису в приватний дитячий садок IQ SCHOOL зв’яжіться з нами через форму зв’язку або залиште заявку на зворотний дзвінок.

small_c_popup.png

У нас є пропозиція для Вас

Пропонуємо 2 пробних заняття на будь-який напрямок за 100 грн

0%
Обов'язково
small_c_popup.png

Вже йдете? Зачекайте!
У нас є пропозиція для Вас

Пропонуємо 2 пробних заняття на будь-який напрямок за 100 грн

0%
Обов'язково