Як вибрати початкову школу? Приватна чи державна?

Вашій дитині 6 років і вже час підшукати для неї школу? Ви не можете визначитись з вибором? Сумніваєтесь обираючи між приватною та державною навчальною установою?

Ми прийдемо вам на допомогу і розповімо про основні критерії, на які слід звернути увагу при виборі школи для свого чада.

Критерії вибору школи:

 1. Дитячі потреби, що включають: продуманий простір, обладнання навчальних кабінетів зручними та сучасними меблями. Надійна фіксація меблів, яка вбереже дітей від випадкового її перекидання та травмування.
 2. Розташування школи. Чи далеко школа, яку ви обрали, чи зручно добиратися туди? Скільки часу у вас віднімає щоденна дорога до школи та назад?
 3. На вибір школи впливає фінансовий стан сім`ї.
 4. Програми, які використовує школа для навчання. Це може бути  НУШ (Нова українська школа), “Інтелект України”, “Крила успіху”, “Росток”…

5. Цінності, місія, філософія школи. Охоплює такі питання: Хто є засновником даної школи? Як давно школа працює? Які є досягнення учнів на змаганнях та олімпіадах з цієї школи? 

 1. Кількість учнів, що навчаються в одному класі. Це маленькі класи до 10 дітей, або класи по 30 дітей.
 2. Підходи та методики, щодо викладання різних предметів. Чи є факультативні заняття, чи є предмети, які викладаються поглиблено?
 3. Зворотний зв`язок та комунікація у школі. Як батьки отримують інформацію, щодо успішності своїх дітей? Яка взаємодія школи з батьками? 
 4. Домашні завдання. Чи має дитина виконувати домашні роботи, чи є можливість зробити все у школі?
 5. Правила школи та дисципліна у ній. Яка існує відповідальність за порушення правил в школі?
 6. Активність у школі, а саме: як часто діти мають змогу бути на свіжому повітрі та чи є досить часу, щоб перепочити від навчання.
 7. Позашкільні заходи, екскурсії, поїздки, табори.
 8. Різноманітність секцій для дитини, чи наявність дитячих студій.
 9. Наявність комп’ютерного обладнання та вивчення новітніх технологій.
 10. Харчування. Як воно влаштоване? Де готується їжа? Як доставляється, якщо готується не в харчовому блоці навчального закладу?

Розглянувши критерії вибору, можна зрозуміти, чому батьки обирають приватну, а не державну школу.


Недоліки державної школи, які зазначають батьки:

 1.       велика кількість учнів у класі. Відсутність індивідуального підходу до кожного учня;
 2.       рівень знань далекий від очікуваного через недостатню увагу від вчителя; 
 3.       відмова дитини харчуватися в шкільній їдальні;
 4.       наявність булінгу (ображання та знущання з учня) та політика замовчування з боку вчителів та адміністрації;
 5.       велика кількість матеріалу на домашнє опрацювання;
 6.       постійна зміна педагогічного колективу;

Яка приватна школа в Одесі може відповідати всім вимогам батьків та їх дітей?

Ліцензована початкова школа IQ School в Одесі на Таїрова не перевантажена учнями, навчання організоване в зручних та безпечних кабінетах вмістимістю до 10 дітей. Викладачу простіше організувати індивідуальний підхід до кожного учня, побачити його таланти та стимулювати на майбутні звершення. Приватна школа в IQ School вигідно виділяється своїми методиками викладання англійської мови, а також викладачами, котрі  спрямовують та зацікавлюють дітей до навчання.

Взаємодія учнів під час проєктної роботи згуртовує та вчить дітей працювати разом, зменшує кількість конфліктів між дітьми та вчить поважати думки інших. Тренінги вчать дітей напрацьовувати лідерські якості та тренують їх виступати публічно, що неодмінно знадобиться у повсякденному житті. Діти стають впевненими в собі, легко знайомляться, легко спілкуються та не комплексують.

Програма школи влаштована так, щоб учень не втомлювався наприкінці шкільного дня. Після навчання дитина має відпочивати та не турбувати батьків проханнями допомогти з домашнім завданням. Оскільки, основну інформацію учень отримує під час занять в школі, там же і виконує домашні роботи, то вечірній час він має змогу провести за приємним досугом та іграми, а не за книжками та зошитами. 

Ще не вирішили яку школу обрати? Пропонуємо записати дитину на пробне заняття в приватну школу IQ School в Кадоррі на Таїрово. Для запису на екскурсію школою зв’яжіться з нами. 

small_c_popup.png

У нас є пропозиція для Вас

Пропонуємо 2 пробних заняття на будь-який напрямок за 100 грн

0%
Обов'язково
small_c_popup.png

Вже йдете? Зачекайте!
У нас є пропозиція для Вас

Пропонуємо 2 пробних заняття на будь-який напрямок за 100 грн

0%
Обов'язково