Підготовка до ЗНО (ЗНО)

Англійська мова

Подготовка к ЗНО

Шкільна програма опускає та не охоплює все те, що необхідно для успішної здачі тестування. Доводиться підтягувати знання самостійно, що на практиці виявляється дуже складним. До здачі іспитів потрібно починати готуватися з 9-10 класу, але якщо цей час було згаяно, то освоїти необхідний обсяг матеріалу за короткий термін стає ще складніше. Ми знаємо як прискорити процес повторення і навчання. Скористайтеся нашими послугами!

Наша програма відповідає актуальній програмі підготовки до ЗНО з англійської мови. У нашій програмі немає нічого зайвого, що б відволікає увагу від головної мети – успішної здачі ЗНО. Ми надамо обсяг знань, необхідний для результативної здачі ЗНО.

З яких складових складається підготовка до зовнішнього незалежного тестування?

Курс включає опрацювання навичок по 5 основним блокам: «Граматика», «Фразеологізми», «Твір», «Аудіювання», «Читання».

Почнемо з повторення всього пройденого матеріалу (повторення часів, артиклів, дієслів, вживання частин мови, повторимо правила побудови складних речень і інше.)
Пройдемо підготовку до написання грамотних текстів з використанням стійких виразів.
Будемо виконувати завдання на сприйняття інформації на слух з її подальшим аналізом, письмовою та усним поясненням почутого.

Ми будемо практикувати читання текстів з подальшим визначенням сенсу незнайомих слів за контекстом. Практикуватимемо вміння узагальнювати зміст прочитаного.

Ми будемо проходити тести ЗНО (ЗНО) на час. Тести будуть подібні до тих, які Ви зустрінете на тестуванні.

Для того, щоб успішно скласти ЗНО з англійської мови, необхідно не просто володіти мовою, а довести до автоматизму навички виконання тестів ЗНО. Ми допоможемо Вам в цьому

small_c_popup.png

У нас є пропозиція для Вас

Пропонуємо 2 пробних заняття на будь-який напрямок за 100 грн

0%
Обов'язково
small_c_popup.png

Вже йдете? Зачекайте!
У нас є пропозиція для Вас

Пропонуємо 2 пробних заняття на будь-який напрямок за 100 грн

0%
Обов'язково