Курси по каліграфії для дітей в Одесі

Навчання каліграфії дітей. Ми допоможемо виробити гарний почерк і швидкість.
Унікальні методики за доступними цінами.

Переваги нашої програми

Ми допоможемо виробити гарний почерк і швидкість.

Загальні навички

Дитина навчиться правильно сидіти, зберігати поставу, тримати пишуче приладдя

Гарний почерк

Дитина познайомиться з каліграфією, навчиться писати акуратніше, поліпшить свій почерк

Загальні навички

Дитина навчиться правильно сидіти, зберігати поставу, тримати пишуче приладдя

Гарний почерк

Дитина познайомиться з каліграфією, навчиться писати акуратніше, поліпшить свій почерк

Каллиграфия в Одессе

Одна з болючих тем майже у всіх молодших школярів – це почерк. За поганий почерк викладачі можуть знижувати оцінку, швидкість писання знижується, діти не встигають записувати за вчителем, і від цього страждає успішність в цілому.

Це досить поширена проблема. Про важливість каліграфії вже сказано багато.
Ми придбали ліцензію на курс Ольги Лисенко і стали ліцензіатом No 1482736724 разом з цим ми отримали право навчати своїх фахівців. Наші педагоги проходять відео навчання і після успішної здачі внутрішнього іспиту приступають до роботи з дітьми.

В основі методики лежить принцип завершеності – доведення кожної дії до успішного кінця за допомогою мовних формул. Також в програму ми додали нейрогімнастіку для тренування правої та лівої півкуль.

Завдяки мовним формулам, запам’ятовування правильності написання у дітей відбувається швидше. Далі ця навичка треба закріпити. Цей процес в курсі каліграфії заснований на принципі роботи від простого елемента до складного.

Дитина, яка некрасиво і неакуратно пише, часто робить це повільніше інших, тому що у неї швидше втомлюється рука. В результаті дитина не встигає все написати на контрольних і отримує погані оцінки.


Поганий почерк потрібно виправляти, і це вимагає регулярних вправ. Курси по каліграфії для дітей в Одесі від школи IQ допоможуть дитині бути більш старанною і, уважною, а саме  ці якості стануть в пригоді в подальшому житті школяра. Але, перш за все, важливо виявити причину поганого почерку.

Як записатись на курс?

Заповніть заявку на сайті

Адміністратор обробить Вашу заявку в найкоротші терміни
Direction Arrows
Крок 1

Запишіться на консультацію

Консультація-діагностика повністю
безкоштовна
Direction Arrows
Крок 2

Пройдіть тестування

Пройдіть тест на визначення
стартового рівня знань
Крок 3

Вплив каліграфії на дітей:

1. Неправильне положення тіла, рук, постави, позиції ніг., Невідповідні  ручки. Успішність письма багато в чому забезпечується створенням оптимальних гігієнічних умов: підбором меблів, позою сидячого, напрямком освітлення, формою ручки, тривалістю безперервного письма і т.п

2. Неправильне положення зошита на парті.

3. Погано розвинена дрібна моторика рук.

4. Недостатній рівень розвитку просторового сприйняття. Зазвичай дана проблема не є надто серйозною і швидко проходить. Дуже часто батьки, бачачи, що дитина плутає букви або що вони «зависли в повітрі», змушують переробляти одне і те ж по сто разів! Але багаторазове переписування тут не допоможе.

5. Особливості мозкової організації. Багато хто вважає, що поганий почерк – всього лише наслідок неуважності, незібраності та ліні. Але це не так. Найголовніший орган, який відповідає за письмо – не рука, а голова. Для того, щоб навчитися писати, необхідна не тільки взаємозв’язок мислення і дрібної моторики рук, але і здатність перевести інформацію, що міститься в мозку, в систему знаків.

Після закінчення курсу у дитини поліпшується почерк, підвищується швидкість писання, правильно поставлена ​​рука, хороша постава.

Калліграфія

1 600 грн в місяць
  • Тривалість курсу - 4 міс
  • 2 рази на тиждень
  • 50 хв
  • для дітей 7- 11 років

Запишіться на курси каліграфії

Залиште заявку і менеджер зв’яжеться з Вами

0%
Оберіть філіал
Обов'язково
+
=
Адреси філій в Одесі:
Email:

Створення сайту: SKY-IT

small_c_popup.png

Бажаєте дізнатись більше про школу?

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам