Англійська мова для школярів в Одесі

Курси англійської для дітей від 7 до 13 років 

Переваги вивчення мови в IQ School

Ідеальний баланс між поясненням і закріпленням матеріалу 

Досвідчена команда професіоналів

Наші курси ведуть дипломовані викладачі зі спеціальною, вищою освітою і багаторічним досвідом.

Навчальні мовні програми

Заняття проводяться з використанням сучасних британських підручників, що дозволяє учням повністю зануритися в мовне середовище.

Доступні ціни на навчання

У нас існує гнучка система оплати занять. Можлива оплата поразово, міні абонемент, абонемент на місяць і піврічний абонемент.

Досвідчена команда професіоналів

Наші курси ведуть дипломовані викладачі зі спеціальною, вищою освітою і багаторічним досвідом.

Навчальні мовні програми

Заняття проводяться з використанням сучасних британських підручників, що дозволяє учням повністю зануритися в мовне середовище.

Доступні ціни на навчання

У нас існує гнучка система оплати занять. Можлива оплата поразово, міні абонемент, абонемент на місяць і піврічний абонемент.

Вартість і варіанти навчання

У нас гнучкий розклад занять. Допоможемо підібрати зручний для Вас час

1 відвідування

300 грн
 • 1 урок
 • 50 хвилин
 • Зручно для тих, хто тільки починає у нас навчання і хоче визначиться з вибором

2 уроки на тиждень

1600 грн
 • Абонемент діє до 30 днів
 • 8 занять
 • 60 хвилин
 • Групи формуються відповідно до віку і відповідних знань дитини

3 уроки на тиждень

2200 грн
 • Графік відвідувань і програма підбирається індивідуально
 • 12 занять
 • 60 хвилин
 • Хороша пропозиція для тих, хто хоче вивчати мову швидше

Ми знаємо як легко опанувати мову

Всі завдання, які ми даємо на уроках, пов’язані з реальним життям. Це необхідно для того, щоб дитина могла максимально швидко почати використовувати ці знання на практиці. 

Як записатися на курс?

Заповніть заявку на сайті

Менеджер зв'яжеться з Вами для
узгодження деталей
Direction Arrows
крок 1

Запишіться на консультацію

Консультація з викладачем
безкоштовна
Direction Arrows
крок 2

Пройдіть урок діагностику

Діагностика допоможе визначити
рівень навичок Вашої дитини
крок 3

Форма зворотного зв'язку

Залиште заявку зараз і наш менеджер зв’яжеться з Вами

0%
Оберіть філіал
Обов'язково
+
=

Курси англійської для школярів в Одесі

В даний час, в сучасному світі, велику роль відіграє знання іноземних мов. Без мови нікуди. Міжнародною і найпоширенішою мовою спілкування є англійська. Знання англійської мови робить ваше життя комфортнішим. Ви можете претендувати на високооплачувані посади, вільно спілкуватися подорожуючи, здобувати освіту за кордоном і дивитися фільми в оригінальній озвучці.

Діти починають вивчати іноземну мову з першого класу. Дуже часто буває так, що в якийсь момент дитина починає відставати від шкільної програми. Чим більше часу минає, тим складніше наздогнати програму і надолужити згаяне. Викладання в школах не завжди дає бажаний результат. Дітей вчать заучувати напам’ять, але не завжди вони розуміють, як правильно застосовувати отримані ними знання на практиці. Ще складніше йдуть справи з розмовною англійською. Ми можемо знати величезний набір різних слів, але зв’язати їх в реченні не завжди вдається. Неправильна вимова ускладнює всю цю ситуацію.

Є вихід!

Приводьте дитину на курси англійської на Таїрова. У нас працюють висококваліфіковані викладачі, які зацікавлені в результаті, а не в зазубрюванні набору слів. Після проходження навчання дитина подолає мовний бар’єр, навчиться вимовляти слова правильно і будувати речення без помилок. Ми подаруємо впевненість у своїх силах, навчимо не просто спілкуватися англійською, а й думати нцією мовою, і любити її всім серцем.

IQ SCHOOL – ефективні курси. У нас є групи будь-якого рівня підготовки (з нуля до володіння мовою на високому рівні). Ми підберемо групу для будь-якої вікової категорії. У нас є індивідуальне навчання та навчання в групах. Регулярно проводяться безкоштовні пробні уроки для охочих навчатися.

Успіх у вивченні мови в першу чергу залежить від бажання учня, потім від самого вчителя, та його способу викладання і на кінець від навчального матеріалу. Звичайно найрезультативніший варіант – поїхати жити в ту країну, мову якої ми хочемо вивчити. Але не завжди є така можливість. У такому випадку варто максимально зануритися в мовне середовище – відвідувати курси, слухати пісні і дивитися фільми без дубльованого перекладу, а також завантажити на смартфон спеціальні додатки для повторення вивченого матеріалу. Результат буде максимально швидким, якщо кожну вільну хвилину витрачати на повторення.

Не втрачайте час, почніть вивчати вже сьогодні. Приводьте дитину до нас, зробіть внесок в ії успішну кар’єру і щасливе майбутнє. 

Адреси філій в Одесі:
Email:

Створення сайту: SKY-IT

small_c_popup.png

Бажаєте дізнатись більше про школу?

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам