Спідкубінг в Одесі

Інтелектуальне заняття, в якому учасники вчаться збирати кубик Рубіка

Швидкісна збірка кубика Рубіка

Діти, які постійно тренують завдання на розвиток просторового мислення, демонструють вищі математичні та логічні здібності

Логіка

Знайомство з кубиком Рубіка розвиває логічне і системне мислення, яке так необхідно в житті будь-якої людини

Пам'ять

Запам'ятовування етапів збирання і конфігурацій деталей сприяє тренуванню короткочасної зорової пам'яті.

Спритність

Обертання кубика і робота на швидкість розвивають моторику рук дитини. Розвивається швидкість реакції та спритність пальців учня

Логіка

Знайомство з кубиком Рубіка розвиває логічне і системне мислення, яке так необхідно в житті будь-якої людини

Пам'ять

Запам'ятовування етапів збирання і конфігурацій деталей сприяє тренуванню короткочасної зорової пам'яті.

Ловкость

Обертання кубика і робота на швидкість розвивають моторику рук дитини. Розвивається швидкість реакції та спритність пальців учня

Спідкубінг

------ Набір дітей призупинено
  • 8 відвідувань
  • 50 хв
  • для дітей і підлітків

Про курс

Ми навчаємо базовому алгоритму зборки на найпростішій моделі кубика Рубіка. Ми безперервно оцінюємо швидкість збірки й поступово збільшуємо її. Після чого переходимо до роботи з більш складними алгоритмами та іншими різновидами кубика.

“Початкове положення” кубика завжди різне, тому старт головоломки неможливий кожен раз з однієї формули. Збірка кубика складається з ряду різних етапів. Кожен етап несе нове завдання, однак основна мета проходження цих етапів – розвинути у дитини навички, які вона зможе використовувати в повсякденному житті.

При швидкісній збірці кубика Рубіка необхідно проаналізувати вихідне положення граней і сторін, а потім з декількох можливих алгоритмів вибрати найбільш оптимальний варіант.

Ми школа успішного і інтелектуального розвитку.

IQ SCHOOL являє собою комплекс програм, спрямованих на розвиток інтелекту, творчості, емоцій, креативності дітей і курсів англійської мови для всієї родини

Як записатися на курс?

Заповніть заявку на сайті

Адміністратор обробить Вашу заявку в найкоротші терміни
Direction Arrows
Крок 1

Ми передзвонимо Вам

Наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на Ваші питання
Direction Arrows
Крок 2

Безкоштовна консультація

Приходьте з дитиною в один з наших філіалів для знайомства
Крок 3

Спідкубинг в Одесі

Ні для кого не секрет, що діти, які часто розгадують головоломки, вирішують логічні завдання і проходять квести – показують більш високі результати в математиці і логіці. Такі діти краще вчаться і швидше запам’ятовують шкільний матеріал.

Інтелектуальне навчання відіграє визначальну роль у майбутньому дитини. Ерудовані люди простіше знаходять собі високооплачувану роботу.

IQ SCHOOL- школа інтелектуального розвитку в Одесі. Ми пропонуємо потрібні напрямки в навчанні, літній табір, дитячі гуртки та мовні курси для дітей та дорослих. Навчання проводиться в комфортних і зручних класах

Одним із затребуваних напрямків є спідкубінг. Спідкубінг – це спорт для мозку. В процесі навчання поліпшується пам’ять, підвищується концентрація уваги, спритність пальців і швидкість реакції. Speedcubing – це збірка головоломок на час. Люди змагаються між собою, щоб зрозуміти хто швидше за всіх збере головоломку. Світовий рекорд становить 4 секунди, і при старанних тренуваннях такого результату може домогтися кожен бажаючий.

Наша програма адаптована для дітей. Уроки проходять в невимушеному і дружньому середовищі. Ми вчимося ставити мету і домагатися її найбільш короткими шляхами.

Кубик Рубіка знають всі, але не кожен може його зібрати! Після проходження курсу ваша дитина навчиться не тільки швидко збирати кубик Рубіка, але концентрувати увагу на важливому, підвищиться успішність в школі, а також розвинеться моторика рук. Від розвитку моторики безпосередньо залежить і розвиток інтелекту в цілому.

Наша програма допоможе не тільки підвищити здібності дитини, але і допоможе весело провести час, знайти нових друзів і однодумців. Дитина буде розвиватися граючи. Мета курсу – популяризація здорового способу життя та інтелектуальних видів спорту.

Приводьте дітей в філії на Таїрова. У нас весело і пізнавально. З нами діти забудуть про комп’ютерні ігри та планшети. наш девіз: “Літо без інтернету”.

Подбайте про майбутнє своєї дитини, зробіть внесок в його розвиток вже сьогодні, і він стане успішною, сильною і сміливою особистістю в майбутньому!

Запишіться на курс спідкубінга

Прокачай інтелект дитини – запиши його на програму спідкубінга в Одесі!
Перший урок-діагностика безкоштовно!

0%
Оберіть філіал
Обов'язково
+
=
Адреси філій в Одесі:
Email:

Створення сайту: SKY-IT

small_c_popup.png

Бажаєте дізнатись більше про школу?

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам