Англійська мова для підлітків та дорослих в Одесі

Ви навчитеся впевнено і правильно використовувати англійську мову
для комунікації, роботи або подорожей.

Переваги навчання в IQ School

Команда

У нас працюють тільки висококваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом роботи

Програма

Всі наші програми створені професіоналами для ефективного освоєння матеріалу

Доступні ціни

Вартість наших курсів невисока і доступна багатьом, а результат не змусить себе довго чекати.

У нас є групи різного рівня

Гнучкий розклад занять. Допоможемо підібрати зручний для Вас час 

Beginner

Тривалість уроку 60 хв.
2 рази на тиждень

Elementary

Тривалість уроку 60 хв.
2 рази на тиждень 

Pre-Intermediate

Тривалість уроку 60 хв.
2 рази на тиждень 

Intermediate

Тривалість уроку 60 хв.
2 рази на тиждень 

Upper-Intermediate

Тривалість уроку 60 хв.
2 рази на тиждень 

Advanced

Тривалість уроку 60 хв.
2 рази на тиждень 

Английский для взрослых

Загальний курс навчання складається з декількох рівнів:

Вартість і варіанти навчання

1 відвідування

300 грн 1 урок
 • 60 хвилин
 • 1 заняття у группі
 • Зручно для тих, хто тільки починає у нас навчання і хоче визначиться з вибором

Заняття в групі

2500 грн в місяць
 • 60 хвилин
 • 8 занять
 • Абонемент діє до 30 днів
 • Хороша пропозиція для тих, хто відвідує курси на постійній основі.

Індивідуальні заняття онлайн

від 400 грн урок
 • 60 хвилин
 • індивідуальне заняття
 • Ця пропозиція актуальна для дорослих, дітей та підлітків

Як записатися на курс?

Заповніть заявку на сайті

Менеджер зв'яжеться з Вами для
узгодження деталей
Direction Arrows
крок 1

Запишіться на консультацію

Прокачайте свій рівень володіння англійською мовою -
запишіться на безкоштовне тестування
Direction Arrows
крок 2

Пройдіть тестування

Наші педагоги проведуть тестування і зможуть підібрати найбільш відповідну для вас групу
крок 3

Запишіться на тестування

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам
0%
Оберіть філіал
Обов'язково
+
=

     Навіщо вивчати англійську в дорослому віці? 

     Сучасний спосіб життя потребує знання англійської для багатьох сфер діяльності. Наприклад, без знання англійської мови буде складно подорожувати та заводити знайомства в різних країнах, на престижні посади потрібні претенденти зі знаннями англійської мови не менше Pre-Intermediate або Intermediate.

     Причин вивчення мови може бути безліч:

  •  – Гостра потреба комунікації іноземною мовою. Подібна ситуація виникає під час переїзду до іншої країни. Бувають випадки, коли людина прожила все життя в рідній країні, мову не вчила і навіть не планувала. Згодом її діти емігрують до іншої країни, де розмовляють англійською мовою, і хочуть забрати батьків із собою. У цьому разі виникає гостра потреба навчитися розуміти усне мовлення, самостійно говорити й читати.
  •  – Вивчення мови – інструмент для просування кар’єрними сходами. Знання іноземних мов може вплинути на рівень оплати та посади. Деякі люди стрімко “зростають” на роботі, їхній успіх вимагає не лише досконалого знання справи, якою вони займаються, а й розширення мовних знань. Опанування новими мовами сприяє успішному просуванню кар’єрними сходами.
  •   Курси англійської мови для моряків, програмістів, менеджерів зовнішньоекономічної діяльності. Є спеціальності, у яких неможливо утриматись без знання англійської мови. Навіть якщо ці фахівці добре знають мову, цей факт не заважає їм продовжувати відвідувати курси та мовні клуби для постійної практики та вдосконалення навичок.
  •   Бажання бути ближче до кумирів. Молоде покоління прагне наблизитися до світових зірок, хочуть дивитися та розуміти фільми та музику мовою оригіналу. Для таких людей англійська мова стає інструментом для занурення в цікаву та модну атмосферу.
  •   Подорожі, блогінг та бажання стати відомими лідерами думок. Англійська мова потрібна не тільки для подорожей, але й для того, щоб ці подорожі “показувати” іншим людям. Наприклад, блогери прагнуть захопити великі аудиторії та для цього створюють контент англійською мовою. Для таких публікацій не буде достатньо рівня Intermediate. Знання мови має бути на досить високому рівні, щоб створюваний контент був як цікавим, так і розгорнуто викладений. Прості тексти публікацій не знайдуть високої популярності, для цікавих текстів потрібно мати великий запас слів і знань для грамотного формування їх у речення та тексти.

     Для когось вивчення мови є скоріше способом дозвілля, ніж реальною необхідністю. Для допитливих людей процес вивчення мови та розуміння всіх її тонкощів викликає почуття задоволення. Не завжди вони вчать мову заради самої мови, іноді це роблять для того, щоб вчити щось складне і нове.

     Якою б не була ваша мета, якщо ви хочете зануритись у світ вивчення іноземної мови, то наші курси англійської мови для дорослих в Одесі допоможуть Вам. Уроки англійської мови в Одесі відбуваються у кількох філіях. Точні адреси Ви можете побачити на сторінці контактів!

     Наші двері відчинені для вас!

 

     Підготовка до ЗНО 2022 в Одесі

     Коли краще починати підготовку до ЗНО 2022?

     Ви можете почати підготовку за ніч до іспиту, але чи принесе це вагомий результат? Для хороших результатів потрібно почати підготовку якомога раніше. Так ви отримаєте час на заповнення проміжків у знаннях та натренуєтесь на достатній кількості реальних завдань.

     Чи є гарантія отримання хороших результатів?

     Ми можемо гарантувати надання вичерпної інформації для здачі тесту із найкращим результатом, та ми не можемо гарантувати результат. Результат вашого іспиту залежить лише від вас та ваших старань. Чим раніше ви почнете заняття, тим вищий буде ваш шанс на високий результат в складанні зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

     Які завдання необхідно буде виконати на іспиті?

     Завдання, в яких потрібно вибрати одну правильну відповідь із наведених. Таке завдання має до чотирьох варіантів відповідей, з яких потрібно вибрати єдину вірну. Таку відповідь потрібно зазначити в бланку відповідей А. В тесті буде 16 питань. Частина питань буде мати три варіанти відповідей, частина буде мати 4 варіанти відповідей. Таке завдання буде оцінюватись одним або нулем балів. За правильне рішення завдання можна отримати 1 бал, за помилку тільки 0.

     Задачі для вибору правильного або хибного твердження. Іспитуємий повинен визначитись в тому, чи вірне твердження, яке він прослухав, чи прочитав. Свою відповідь він має позначити в бланку відповідей. Таких завдань в тесті буде 5. Оцінюватись правильна відповідь буде в 1 бал, невірна в 0 балів.

     Завдання на встановлення відповідності. В наведених завданнях буде пропонуватись текст, або частина тексту, до якої потрібно дібрати заголовок із запропонованих. Такий тест буде містити в собі 11 питань. Вірна відповідь принесе 1 бал, невірна – 0 балів.

     Заповнення проміжків в тексті. У завданні буде речення, в якому будуть пропуски. Ці пропуски іспитуємий має заповнити словами, словосполученнями та реченнями. Варіанти відповідей будуть наведені поряд. Таких завдань буде 26. Кожна вірна відповідь додасть 1 бал.

     Задача, в якій потрібно буде надати розгорнуту відповідь. Учасник тестування має власноруч створити висловлення до запропонованої комунікативної ситуації. Таке завдання може принести від 0 до 14 балів. Результат буде залежати від змістовного наповнення, логіки, наявності з’єднувальних елементів у тексті, використанню граматики та лексики.

     Які курси підготовки до ЗНО з англійської мови в Одесі обрати?

     Існує безліч курсів та занять з репетиторами. Існують онлайн та офлайн заняття. Ми рекомендуємо вибрати очні заняття в IQ SCHOOL. Для запису на ознайомчий візит заповніть форму або зв’яжіться з нами через кнопку зворотного дзвінка.

Адреси філій в Одесі:
Email:

Створення сайту: SKY-IT

small_c_popup.png

Бажаєте дізнатись більше про школу?

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам