Нерозуміння з дитиною?
Проблеми в школі?
Конфлікти?

Запишіться на консультацію до дитячого / сімейного психолога

Вам потрібна консультація, якщо Ваша дитина:

У наведених випадках може розібратися психолог.

Дитина отримала психологічну травму, стала свідком травматичної події; дитина є свідком розлучення або конфліктів між батьками.

Дитина стала конфліктною та емоційно нестійкою некерованою, образливою, конфліктною, ви не справляєтеся з нею.

Зазнає труднощів у спілкуванні з іншими дітьми і / або у дитини немає друзів;  ревнує до новонародженого братика чи сестри.

У дитини труднощі адаптації до дитячого садку, школи, нового колективу. Він (вона) проявляє агресію, мовчазність, гіперактивність.

Психолог в Одессе

У чому ж полягає допомога психолога?

Важливо розібратися в тому, що відбувається з дитиною, яка причина такого стану. Психолог складе план допомоги, проведе корекційну роботу з явними труднощами дитини. Окремо проведе роботу з батьками, надасть їм допомогу в питаннях пов’язаних з вихованням.

Консультація дитячого психолога батькам не менш важлива, ніж дітям. Батьки впливають на психологічний стан дитини. Наприклад, її ставлення до зовнішнього світу або відношення до життя формується в сім’ї.

Помилковою є думка, що дитині потрібна допомога психолога тільки тоді, коли вже існують реальні проблеми. Ще одна помилка, що кабінет психолога відвідують тільки сім’ї, які перебувають на межі розпаду. Якщо бути точними, то більшість дітей, підлітків та дорослих людей потребують кваліфікованої підтримки та допомоги психолога. Почасти це пов’язано зі швидкістю життя у великих містах, з великими обсягами інформації та з далеко не найкращими екологічними умовами. Важливо не чекати загострення дитячих проблем. Важливо звернутися за консультацією своєчасно.

Коли Ви звертаєтеся до фахівця, ви дізнаєтеся слабкі та сильні сторони дитини, його поточний стан. Таким чином Ви зможете контролювати ситуацію і не допустити посилення дитячих труднощів

Спілкування дітей з психологом позитивно відіб’ється на розвитку особистості, зміцнить психологічний стан дитини, додасть почуття впевненості, навчить з розумінням ставитися до своїх бажань і підвищить самооцінку. Це важливо як для дітей зі складнощами і серйозними проблемами, так і для дітей які знаходяться в психологічному балансі.

Консультація дитячого психолога проходить в затишній атмосфері, і в доброзичливій обстановці. Дитині буде комфортно і це буде сприяти розкриттю дитини, яка не здатна ще виражати себе словами. Яким же чином психолог впливає на дитину? Для цього існує кілька способів – ігри, малювання, казки, ігри в пісочниці та інші методики.

Чи слід працювати з усією родиною, якщо помічені складнощі тільки у дитини?

Не можна відокремити проблеми дитини від сім’ї. Багато труднощів будуть повертатися знову і знову, якщо не провести відповідну роботу з усією родиною.

Дитячий психолог в Одесі

Дитячий / сімейний психолог допоможе визначити особливості характеру Вашої дитини  запропонує стратегію поведінки і дасть рекомендації для уникнення конфліктів при спілкуванні з однолітками або в сім’ї.

Психолог навчить вашу дитину не тільки розуміти себе, свої бажання і думки, але і  правильно висловлювати їх.

Консультація дитячого психолога в Одесі

Психолог в Одессе

Носуленко Марина Юріївна

“Найкращий результат для мене, це коли у дитини змінюється погляд (в прямому сенсі) до заняття і після. У підлітка з’являється довіра і відчуття, що є дорослі яким можна довіряти та розкривати свої підліткові секрети та труднощі. Готовий визнавати свої слабкі сторони й бути відвертими, зізнатися, що важко говорити, коли на нього всі дивляться, бо переживає, що недостатньо хороший. Відверто і дуже чесно відповідати на питання, які зачіпають приватне. Ми говорили про невербальну комунікацію, способи вираження своїх емоцій дбайливо й ефективно для себе та інших, своє безпечне місце відпочинку, мрії та цілі. Наші заняття – це маленьке життя. Я отримую колосальне задоволення від усвідомлення того, що можу бути безпечним значущим дорослим в житті підлітків. Спасибі батькам за довіру. “

Психолог – Носуленко Марина Юріївна.
Творець і ідейний натхненник центру розвитку IQ SCHOOL. Дитячий практикуючий психолог, арт терапевт.

Закінчила Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського. Сертифікати київського центру раціонально – інтуїтивної психотерапії “Психокорекція в роботі дитячого психолога”. Синдром дефіциту уваги та гіперактивності: діагностика, психокорекція, консультування.

“Введення в практичну нейропсихологію дитячого розвитку”,
“Сімейна терапія в системному підході”
Школа психосоматики Ольги Дівєєвим “Дитяча психосоматика”, “Базовий курс”.

Сертифікат учасника семінар академіка Ш. А.Амонашвілі “Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі”

Як ми працюємо?

Заповніть заявку на сайті

Менеджер зв'яжеться з Вами для узгодження деталей
Direction Arrows
крок 1

Приходьте на консультацію

Всі консультації повністю
конфіденційні.
Direction Arrows
крок 2

Застосовуйте рекомендації

Результат на пряму залежить від вашого бажання змінюватися
крок 3

Форма зворотного зв'язку

Залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з Вами

0%
Оберіть філіал
Обов'язково
+
=

Допоможіть Вашій дитині вирости щасливою, впевненою та успішною особистістю

Багато звичок та стиль життя формується в дитинстві. Не завжди вдається створити ідеальні умови. Дитина перестає слухатися, робить погані вчинки або замикається в собі. Як діяти в цій ситуації?
Необхідно навчитися слухати свою дитину, поважати її думку, підтримувати та вміти слухати.
А як бути в тій ситуації, коли батьки створюють всі умови для розвитку, а діти все так же погано поводяться?

Рекомендуємо записатися на консультацію до психолога

Візит до психолога допоможе розібратися в причинах проблем, отримати поради та рекомендації для подальших дій.
Діти не завжди говорять батькам про всі свої проблеми. На консультації створюється доброзичлива атмосфера і діти говорять набагато більше, відкривають свої секрети, говорять про те, що їх хвилює, діляться проблемами та мріями.

Навіщо працювати з сім’єю, коли проблеми тільки у дитини?

Якщо у дитини з’являється проблема, то і вся сім’я має до цього відношення. Дитину не можна повністю відокремити від сім’ї.
У деяких випадках працювати доводиться з усією родиною для досягнення стійкого ефекту від терапії.

Прийняти рішення і прийти на консультацію психолога буває не зовсім просто навіть тоді, коли це необхідно. Ми створюємо всі умови для комфортного спілкування.

В результаті Ви зможете знайти відповіді на питання, що цікавлять.

Адреси філій в Одесі:
Email:

Створення сайту: SKY-IT

small_c_popup.png

Бажаєте дізнатись більше про школу?

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам