Ранній розвиток в Одесі

Від 1 до 3 років “IQ-СТАРТ”

Що входить в наш курс?

Раннее развитие

У групах раннього розвитку в Одесі не більше 7 дітей максимально наближених один до одного за віком. Для ефективного проведення занять формування груп враховує вікові особливості дітей.

Вартість і варіанти навчання

У нас гнучкий розклад занять. Допоможемо підібрати зручний для Вас час

Ранній розвиток

від 1 до 3 років
-------- Набір призупинено
  • Тривалість заняття: 50-хв
  • 2 рази на тиждень

Дитину не потрібно змушувати, її потрібно зацікавити. Заняття з раннього розвитку в Одесі проходять разом з одним із батьків, з яким у дитини хороший контакт. Діти до трьох років розвиваються способом наслідування. Саме тому, дорослі на наших заняттях приймають активну участь і разом з малюком виконують завдання, грають в пальчикові ігри, беруть участь в сенсорних завданнях, займаються на фітболах, повторюють пальчикову гімнастику, сортують, діляться один з одним, промовляють логопедичні віршики та ще багато всього цікавого.

Щоб зрозуміти потрібно чи ні саме вашій дитині ранній розвиток, важливо вдатися в сенс того, які цінності ми вклали при створенні цієї програми. Для нашої школи раннього розвитку в Одесі більше б підійшло формулювання “своєчасний розвиток” або “комплексний розвиток дитини” Програма раннього розвитку в Одесі спрямована на гармонійний і різнобічний розвиток малюків.

Існує безліч методик для роботи з малюками, але ми створили власний авторський курс раннього розвитку в Одесі, який своєю чергою посилається визнаними світовими методиками: Методика Марії Монтессорі, Методика сім’ї Нікітіних, Миколи Зайцева, «Вальдорфська педагогіка», Метод Шічіди, МЕТОДИКИ Орфа – розкриття музичних талантів у дітей через імпровізацію в музиці.

Багато батьків вважають, що малюка необхідно якомога раніше віддавати на курси раннього розвитку і навчати: читати, а такожі давати якомога більше інтелектуального навантаження. Ми дотримуємося іншої думки. Необхідно розуміти, що ранній розвиток дитини і навчання – це абсолютно різні поняття.

Як записатися в групу?

Заповніть заявку на сайті

Адміністратор обробить Вашу заявку в найкоротші терміни
Direction Arrows
Крок 1

Запишіться на консультацію

Консультація з викладачем
безкоштовна
Direction Arrows
Крок 2

Почніть навчання

Всебічний розвиток дітей з
перших років життя
Крок 3

Запишіться на консультацію

Залиште заявку і менеджер зв’яжеться з Вами

0%
Оберіть філіал
Обов'язково
+
=
Адреси філій в Одесі:
Email:

Створення сайту: SKY-IT

small_c_popup.png

Бажаєте дізнатись більше про школу?

Залиште свій номер і ми передзвонимо Вам